14 May
by Edirne Klima

Edirne Protherm Servisi

tüm Protherm marka ürünlerin teknik hizmeti Protherm servisi ile sağlanır. Protherm marka ürünlerin her türlü bakım, montaj ve tamiri için ustabulurum teknik servisi hizmet verir.  ili tüm köy ve ilçelerine mobil gezici  Protherm servisi hizmet verir. çevre illeri için sadece randevulu çalışılmaktadır.

Ev tipi Protherm kombi, klima, termosifon, radyatör ve diğer ürünlerin bakımı için servis numarasını arayarak randevu oluşturmak mümkün. Kurumsal Protherm marka ürünlerin servisinde internet sitesinden veya Protherm servisi santral telefonundan kurumsal randevu oluşturmak yeterlidir.

Protherm Servisinde Neler Yapılır?

Protherm markasına ait tüm ürünlerin teknik tamirleri ve bakımları için servis numaralarını arayarak bilgi almak mümkündür.  Protherm teknik servis Protherm markalı tüm ürünlerinize ait, montaj, kurulum, bakım ve tamir hizmetleri sunulmaktadır.

Detaylarıyla serviste yapılan hizmetler ürüne göre kapsam değişikliği yapılır.  Protherm servisi ile acil kombi tamir hizmetleri, yıllık kombi bakımları, kombi parça temini, ürün sökülmesi ve montajı işlemleri yapılır. Ev tipi klimalar için montaj, temizlik, filtre değişimi, klima tamiri hizmetleri verilir.  Protherm teknik servis kurumsal müşterilerin talebi doğrultusunda kurulum proje uygulama çalışmaları yapmaktadır.

Protherm servisi ile radyatör kurulumu, montajı, bakımı, temizliği ve tamiri titizlikle yapılır. Bunun dışında Termosifon, şofben tamirleri ve kurulumları da yerinde yapılmaktadır. Kurumsal boyler ve kazanlar için  Protherm servisi numaralarından randevu almak yeterlidir.

Protherm Servisi İle Doğru Hizmeti Tercih Edin

Protherm markalı tüm ürünlerde kaliteli hizmet anlayışı ile itina ile teknik servis hizmeti verilmektedir.  ili, ilçesi ve köylerine mobil gezici teknik servis ekini ile vakit kaybetmeden ulaşmak mümkündür. Bunun için Protherm teknik servisi telefonu ile ulaşılır.

Protherm kombi servisi ile acil kombi tamirlerinde için öncelikli hizmet sunulmaktadır. Öncelikli hizmet sadece kombi tamirleri için geçerli olup bakım ve montajı kapsamamaktadır. Protherm kombi bakımı veya montajı acil statüsünde değerlendirilmez. Protherm servisi hizmet kalite standartları gereğince randevu taleplerine saatinde riayet edilir. Ancak acil ve tehlikeli durumlarda randevu iptal edilebilmektedir.

 Protherm servisi ile doğru hizmeti alabilmek için randevu talebinde kombi veya klimanın yılı veya modelini doğru bildirmek gerekir. Önceden tedarikli gelecek Protherm teknik servisi ivedilikle hizmet verecektir. Protherm klima servis hizmeti klima montajlarında keşif ekibi ile müşteriler için en uygun alan hizmeti verilir. Keşif esnasında teknik bilgi ve odanın en iyi alanı hesap edilerek uygun konumlandırma yapılır.

Protherm servisi kalite standartları gereğince tüm şikâyet, istek ve talepleri değerlendirir. Protherm marka kombi ve klima bakımı için hijyen kurallarına dikkat eden teknik servis ekibi insan ve çevre sağlığının bilincinde hareket eder.

Protherm Servisi Telefon Numarası

0850 840 3293 

Protherm Servisi Bilgileri

Telefon 0850 840 32 93

Mail destek@ustabulurum.com

Çalışma Saatleri 08:00 – 19:00

Adres Kocasinan Mahallesi Gazeteci m.kemal özer sokak no:28/14

Hemen Ara